Twój pies jest agresywny w stosunku do innych psów?

Spacery stały się udręką, a najlepszą porą na spacerowanie jest późny wieczór?

Nie potrafisz spokojnie przejść obok innego psa?

Twój pies boi się innych psów lub ludzi?

Chowa się pod łóżkiem / za kanapą i warczy kiedy chcesz do niego podejść?

Twój pies oszczekuje psy i ludzi ze strachu?

Piszczy w domu, niszczy przedmioty, załatwia się na kanapie kiedy zostaje sam?

Nie rozstajecie się z kagańcem, kolczatką, łańcuszkiem zaciskowym, które dają złudne wrażenie kontroli?

Jeśli chcesz odzyskać balans między swoim życiem prywatnym, a posiadaniem psa. Jeśli chcesz naprawić swoją relację z psem i stać się świadomym przewodnikiem, to kurs Piesy-Biesy jest dla Ciebie!

Nasza trenerka Natalia Chruściel opracowała program pracy z psami problemowymi agresywnymi i lękowymi, pomoże Ci zrozumieć emocje psa oraz widzieć więcej! Przywrócenie równowagi Twojemu psu spowoduje, że znów będziecie spędzać miło czas na spacerach, a prawidłowa komunikacja między psem a przewodnikiem to klucz do sukcesu.

Zapisz się już dziś na zbliżający się kurs Piesy-Biesy: KLIKNIJ aby się zapisać

Kontakt: natalia@topdogszkola.pl

piesy-biesy

Ten kurs pozwoli Wam lepiej zrozumieć swojego psa, który sprawiając Wam kłopoty daje znać o tym, że nie wie jak inaczej może zachować się w danej sytuacji. Narastające problemy z psem mogą wynikać z błędnej interpretacji jego komunikatów, dlatego wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom i nauczymy Was rozumieć psa, znaleźć z nim wspólny język, dzięki któremu Wasze życie będzie wspaniałą i wyjątkową przygodą. Skąd biorą się problemy? Może dotychczasowy sposób komunikowania się z człowiekiem lub innymi psami został przez nas bezwiednie zaburzony i pies widzi w tych obiektach wroga, może wysyłamy psu sprzeczne sygnały, które nie pozwalają mu czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo w naszym towarzystwie lub towarzystwie innych ludzi, przez co wzbudzamy w nim lęk lub konflikt. Może narastająca frustracja przez niezaspokojenie podstawowych potrzeb specyficznych dla tego gatunku sprawia, że nasz pupil robi cokolwiek, byle dać upust swoim emocjom, a właśnie to „cokolwiek” sprawia nam największe kłopoty? Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to działa i dać Wam jeszcze jedną szansę – zapisz się na ten kurs. Pozwoli Wam on bez pośpiechu poznać najważniejsze i kluczowe elementy wspólnego życia z psem. Nigdy nie jest za późno! Pies uczy się w każdym wieku, bo od tego zależy jego być lub nie być, dlatego skorzystaj z tego i daj mu szansę.

Top Dog

Piesy - Biesy

Kurs grupowy dla psów problemowych

Start: 08/12/2017, g. 18:00

Koszt: 800 zł* 

Ilość psów w grupie: 2

Kurs obejmuje 10 intensywnych treningów z trenerem

W cenie: materiały szkoleniowe – skrypty wysłane mailem, dostęp do grupy szkoleniowej na fb, konsultacje z trenerem oraz doradztwo po skończonym kursie.

Dla kogo? PSY AGRESYWNE, LĘKOWE, NADPOBUDLIWE („ADHD”)

Poza kursem dołączenie do grupy: Spacery socjalizacyjne z Top Dogiem

*(Napisz do nas i zapytaj o płatność w ratach karolina@topdogszkola.pl)