Jeśli masz szczeniaka i nie wiesz jak przeprowadzić go przez proces socjalizacji, chcesz nauczyć go dobrych zachowań i przystosować do dorosłego życia, napisz lub zadzwoń 602 723 706.

Zapraszamy szczenięta od 8 tygodnia życia na kurs indywidualny, który pomoże wprowadzić psa w dorosłe życie. Psy powyżej 12 tygodnia życia zapraszamy na zajęcia grupowe Psiego Przedszkola.

Okres szczenięcy Twojego pupila jest najważniejszym w jego życiu. Dobrze zaplanowana socjalizacja oraz szkolenie szczeniaków (psie przedszkole), to najlepszy start w dorosłe życie psa.

Na naszych zajęciach nauczysz się komunikacji ze swoim psem, zawsze wraz z teorią idą w parze zajęcia praktyczne. Pokażemy Ci jak zbudować więź z psem, jak prawidłowo się z nim bawić oraz w jaki sposób uatrakcyjnić spacery.

Pomożemy przeprowadzić odpowiednią socjalizację i proces opanowywania emocji.

Szkolenie obejmuje naukę:

  • podstawowych komend: siad, waruj, skupienie uwagi na właścicielu
  • zabawy z psem stymulującej prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny
  • budowania więzi z psem
  • chodzenia na smyczy i podążania za właścicielem

podczas szkolenia psy mają okazję poznawania i oswajania się wybranymi przez trenera przedmiotami, ludźmi i stresującymi sytuacjami takimi jak: wizyta u weterynarza czy groomera

  • poznawanie i oswajanie z różnymi przedmiotami, ludźmi, badaniem weterynaryjnym i zabiegami pielęgnacyjnymi 

Aby Twój pies nie bał się miejskiego zgiełku pracujemy także w miejskich rozproszeniach, aby oswajać malucha z nowymi dźwiękami i otoczenie.