top_dog_opole_hotel_dla_psow-5

Co nas wyróżnia?

Pies czuje się jak w domu

W naszym hotelu psy nie są trzymane w kojcach. Mieszkają z nami i zostają tymczasowymi członkami Top Dogowej rodziny. Dołącz do nas!

Aktywności

Nasi podopieczni codziennie wychodzą na spacery, zwiedzają okoliczne lasy i łąki. Psy eksplorują teren i bawią się z innymi podopiecznymi.

Profesjonalna opieka

Wasi milusińscy zostają pod opieką profesjonalistek, trenerek i behawiorystek. Znamy potrzeby psów, a naszych gości traktujemy indywidualnie.

Co powinien mieć ze sobą pies?

  • książeczkę zdrowia, potwierdzającą odrobaczenia oraz szczepienia
  • karmę, którą pies je na co dzień,w ilości, która pokryje cały okres pobytu u nas
  • obrożę lub szelki, smycz
  • gryzaki, ulubione zabawki psa oraz kocyk lub posłanie, który będzie się psu kojarzyło z zapachem domu
  • jeśli wasz pies miał przeprowadzony trening klatkowy i jego miejscem wypoczynku jest właśnie kennel, to prosimy o przywiezienie go
  • informację o możliwych alergiach pokarmowych, przyjmowanych lekach (zapas leków na czas pobytu), przeciwwskazaniach związanych z wysiłkiem fizycznym takim jak: długie spacery, kąpiele w jeziorze, skakanie, bieganie
Dodatkowe informacje

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego wysyłamy szczegółowe informacje, a pozostawione dane pozwolą nam lepiej przygotować się na przyjęcie Waszego psa, zagwarantuje mu najlepszą opiekę i aktywności.

Po potwierdzeniu dostępności terminu wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 20% całkowitej opłaty za pobyt psa.

Jeśli rezerwacja zostanie odwołana 14 dni przed umówionym terminem zwracana jest zaliczka w całości. Rezygnacja 7 dni przed ustalonym terminem, zaliczka zwracana jest w 50 %, poniżej 7 dni nie zwracamy zaliczki.

Jeśli nie uczestniczyli Państwo w naszych szkoleniach istnieje możliwość spaceru zapoznawczego z naszymi psami i możliwość spotkania się z nami.

Opłata za pobyt psa powinna być zrealizowana najpóźniej w dniu rozpoczęcia pobytu. W przypadku dodatkowych opłat nieopłaconych przed przyjazdem rozliczenie następuje w dniu odebrania psa z hotelu.

NASI GOŚCIE 🙂