Luźna smycz top dog

Kurs na luźnej smyczy został opracowany dla osób, które mają problem z opanowaniem psa na spacerze. Przygotowaliśmy dla Was plan treningowy, który pomoże zapanować Wam nad waszym pupilem – 5 kroków do luźnej smyczy

  • samokontrola
  • ustępowanie
  • targetowanie
  • skupienie uwagi
  • podążanie 

Praca w niewielkich grupach lub treningi indywidualne.

Spacer z psem, powinien być przyjemnością i formą relaksu, zarówno dla psa jak i dla właściciela.

Jeśli pies nadmiernie ciągnie na smyczy, spacer staje się nielubianym obowiązkiem, co często prowadzi do tego, że nie zapewniamy naszemu pupilowi odpowiedniej ilości ruchu.To z kolei jest częstą przyczyną różnych problemów behawioralnych, które są skutkiem niezaspakajania naturalnych potrzeb psa.

Pies, który ciągnie nas na spacerach, gdzie mu się żywnie podoba, skutecznie demotywuje nas do pieszych wycieczek.Taka forma wyjścia z psem to istny koszmar. Nie korzysta na tym ani właściciel, który mógłby rozprostować nogi, po długim dniu w pracy, ani pies, który zamiast wąchać i eksplorować teren, traci całą energię na bezproduktywną próbę siły z właścicielem.

Wskazówki jak rozpocząć pracę z psem samodzielnie znajdziesz w linku.

Top Dog oferuje więc specjalne, dedykowane warsztaty smyczowe, które pomogą opanować psa na spacerze. Nauczą komunikacji z pupilem i podpowiedzą jak stawiać rozsądne granice i przemyślane zasady, które zrelaksują psa na spacerze i pozwolą mu w pełni wykorzystać czas na dworze.

Warsztaty skierowane są dla posiadaczy psów w każdym wieku, które ciągną na spacerach.

Zapisz się na kurs 602 723 706 / karolina@topdogszkola.pl