spotkania-socjalizacyjne

Spotkania socjalizacyjne / komunikacyjne mają na celu rozwijanie kompetencji społecznych psów, pozwalają także na przebywanie we własnym towarzystwie bez natrętnego wciskania nosa w tyłek, zaczepiania łapą, skakania czy oszczekiwania. Wasz pies NIE MUSI witać się z każdym napotkanym psim ziomkiem! Ważne jest zbudowanie relacji na wzajemnym zaufaniu oraz czytania psich sygnałów, które mogą być mylnie odbierane.Na zajęciach ludzie będą uczyć się psiego języka, a psy będą mogły rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne. Nie każde merdanie ogonem oznacza wesołość, nie każde oszczekiwanie to agresja, tak jak nie każde „glizdorzenie” się do człowieka oznacza chęć na kontakt i głaskanie brzuszka.

Spotkania socjalizacyjne

dla psów dorosłych

koszt uczestnictwa: 20 zł

(rozliczenie w cyklu 5 spotkań)

zajęcia trwają do 60 minut

ilość miejsc ograniczona

(obowiązuje kolejność zgłoszeń)

Spotkania socjalizacyjne przeznaczone są dla psów do 15 kilogramów, zapraszamy psy spokojne, jak i nerwowe z problemami, każdy znajdzie u nas miejsce i wsparcie w podejmowaniu prawidłowych decyzji. Nowe umiejętności będą rozwijać pewność siebie u psów lękowych, każdy pies jest nauczycielem, dzięki obserwacji a także interakcjom Twój pupil otrzyma jasne wskazówki jak się zachować.

Spotkania socjalizacyjne to nie frywolne bieganie i zaczepianie drugiego psa, każde spotkanie ma określone zasady i strukturę, instruktorzy obecni na placu czuwają nad bezpieczeństwem i komfortem psów oraz ludzi.

Regulamin Spotkań socjalizacyjnych:
1. Pies: zwykła obroża lub szelki, smycz (nie krótka, ani nie automatyczna).

2. Na teren placu treningowego nie wnosimy: jedzenia, przysmaków, zabawek, misek.

3. Psy, które kiedykolwiek pogryzły lub wdały się w konflikt z innym psem powinny być zabezpieczone kagańcem, najlepiej kaganiec fizjologiczny (jeśli nie wiesz jak przeprowadzić trening, napisz wyślemy instrukcje).
4. Psy powinny załatwić swoje potrzeby fizjologiczne przed wejściem na plac treningowy.

5. Obecność dzieci nie jest wskazana.

6. Psy odpinamy ze smyczy na wyraźne polecenie trenera, na plac prosimy wchodzić płynnie, nie witając się z innymi psami.