OBOZY TRENINGOWE Z PSEM

OBOZY TRENINGOWE Z PSEM


Chcesz doskonalić umiejętności treningowe i socjalne swojego psa? Chcesz spędzić aktywnie czas z psem? To doskonale trafił_ś. Obozy treningowe z psem to zorganizowane wyjazdy podczas, których pogłębisz swoją wiedzę kynologiczną, dowiesz się jak komunikować się ze swoim psem i lepiej rozumieć jego potrzeby. Przede wszystkim to miejsce na wspólne poznawanie się i poznawanie nowych obszarów treningowych: frisbee, nosework, obedience, dog fitness, podstawy agility. Jeśli borykasz się z problemem behawioralnym, udzielimy ci wskazówek jak rozpracować zachowanie i się go pozbyć.


Podczas wyjazdów treningowych możesz mieć pewność, że trenerki udzielą jasnych i skutecznych wskazówek treningowych, tak aby ćwiczenie z psem było dla Ciebie przyjemnością. Kadra nie przestaje się rozwijać, stale uczestniczy w seminariach sportowych i warsztatach praktycznych poświęconych treningowi sportowemu, jak i modyfikacji psich zachowań.


Obozy treningowe z psem to przede wszystkim doskonała okazja na aktywne spędzenie czasu ze swoim psem, poznanie ludzi tak samo pozytywnie zakręconych na punkcie psiego ogona!

TERMINY WYJAZDÓW

2024

MAJÓWKA Turawa - 01.05-05.05.2024

WAKACJE Dąbrówka Dolna - 15.07-20.07.2024

WRZESIEŃ Turawa - 12.09-15.09.2024

PAŹDZIERNIK Turawa 17.10-20.10.2024

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wyjazdów szkoleniowych w roku 2024. Kliknij poniżej aby dowiedzieć się więcej.