Top Dog powstał w 2016 roku, to szkoła dla każdego, kto chciałby lepiej poznać i zrozumieć swojego psa. Pomagamy ludziom, budować pozytywną relację ze swoim pupilem, aby mogli się z nim komunikować w sposób jasny i czytelny dla psa a co za tym idzie lepiej motywować psiaki do działania. Ekipę trenerską Top Doga tworzymy we czwórkę: Kasia, Karolina (założycielki Top Doga), Monika i Julia. Jesteśmy miłośniczkami psów oraz sportów kynologicznych, uczestniczyłyśmy w wielu seminariach z zakresu behawioru i kształtowania psich zachowań, motywacji psa do współpracy z przewodnikiem, psich sportów, komunikacji i prawidłowego rozwoju. W ciągu kilku lat pogłębiałyśmy swoją wiedzę na temat pracy z psami problemowymi i sportowymi ale ciekawość i fascynacja psami pcha nas stale na nowe kursy i szkolenia. Co najważniejsze jesteśmy przede wszystkim praktykami i podczas pracy z konkretnym psem dobieramy odpowiednie metody dla Twojego pupila, tak aby pies i właściciel byli zadowoleni. Stawiamy na skuteczność. Wybierając szkołę Top Dog masz pewność, że wskazówki treningowe są poparte wiedzą i 10. telnim doświadczeniem.  

Katarzyna Brzezińska

Trener psów z zakresu posłuszeństwa, certyfikowany Instruktor Psiego Fitnessu (MEN), prowadzi szkolenia grupowe oraz indywidualne z zakresu posłuszeństwa (pies rodzinny / posłuszeństwo sportowe). Kursantka dra Igora Sołowiowa z zakresu akupunktury weterynaryjnej. Doskonale radzi sobie w terapii psich zachowań – nadpobudliwość i lękliwość. Jej pasją jest obedience, praca nad detalami i równowagą emocjonalną, balansem między pobudzeniem w pracy, a spokojem w życiu codziennym. Szkoleniem psów zajmuje się od momentu rozpoczęcia współpracy z Fundacją Fioletowy Pies, jako dom tymczasowy. Obecnie wspiera Fundację podczas akcji charytatywnych oraz jako wsparcie przy adopcji psów z problemami behawioralnymi.Z adoptowaną Moreną trenuje dogfitness, nosework oraz mantrailing a z Tenri i Pepper rasy border collie obedience i frisbee.

Kasia prywatnie jest fanką filmów Quentina Tarantino i skandynawskich kryminałów. 

Kwalifikacje zawodowe, odbyte kursy oraz warsztaty praktyczne (KLIKNIJ)

PL/ENG

Karolina Sobolewska

Absolwentka kursu trenerskiego i behawiorysty zoopsychologa w szkole Silva Lupus (MEN, 2016), Instruktorka Nosework (MEN, 2021), instruktorka i zawodniczka obedience (posłuszeństwo sportowe), uczestniczka wielu seminariów dotyczących modyfikacji psich zachowań, pracy z psami problemowymi, seminariów sportowych (obedience, frisbee, nosework, mantrailing). Pracuje nad eliminacją niepożądanych zachowań. Pomaga opiekunom psów agresywnych, lękliwych, reaktywnych i nadmiernie pobudliwym. Dla każdego psa dobiera inne metody motywacyjne aby uzyskać jak najlepsze efekty. Korzysta z różnych metod szkoleniowych, szukając najlepszego rozwiązania danego przypadku. Ze swoimi psami: adoptowaną Santi trenuje nosework i mantrailing, z border collie Soleil i Stevenem obedience i firsbee. Soleil przygotowuje się do startów w klasie 3 obedience, Steven do zerówki.  „Dziewczyny” i Steven są oddane pracy, każdy trening to nowe doświadczenie i świetna zabawa. Z każdej aktywności czerpie inspiracje do tworzenia i modyfikowania ćwiczeń dla swoich kursantów.

Karolina, jak nie jest pochłonięta pracą, robi piękne zdjęcia i śmieje się z ulubionych skeczy Monty Pythona.

Kwalifikacje zawodowe, odbyte kursy oraz warsztaty praktyczne (KLIKNIJ)

PL/ENG

Monika Berliniec

Absolwentka kursu trenerskiego i behawiorysty zoopsychologa w szkole Silva Lupus (MEN), Instruktorka Nosework (MEN, 2021), uczestniczka wielu seminariów i wykładów dotyczących sportów kynologicznych. Jej zainteresowanie psim behawiorem rozpoczęło się, kiedy w jej życiu pojawiła się niesforna nowofunlandka Tosia. Monika szczególną wagę przywiązuje do tworzenia prawidłowiej relacji z psem, opartej na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Komunikacja psa z przewodnikiem i prawidłowe odczytywanie „psiego języka”, to coś w czym jest na prawdę dobra, dlatego w naszej szkole prowadzi m.in. zajęcia z komunikacji i socjalizacji. Ze swoimi psami: Tosią i optymistycznym, adoptowanym Gutkiem trenuje obedience, nosework i frisbee. Rozpoczęła przygodę z Remusem rasy border collie, który poznaje obedience i przygotowuje się do startu w klasie 0.

Monika na codzień identyfikuje się z Gryfonami i piecze najlepsze ciasta pod słońcem. 

Kwalifikacje zawodowe, odbyte kursy oraz warsztaty praktyczne (KLIKNIJ)

PL/DE

Julia Stankiewicz

Trenerka psów z zakresu posłuszeństwa, absolwentka kursu behawiorysty zoopsychologa w szkole Silva Lupus (MEN). Na co dzień prowadzi treningi indywidualne i grupowe, konsultacje behawioralne oraz spacery socjalizacyjne. Uczestniczka licznych seminariów dotyczących psiej komunikacji, kursów oraz wykładów dotyczących rozwiązywania problemów behawioralnych. Uczestniczy również w warsztatach sportowych m.in. frisbee, obedience, mantrailing. 

Przewodniczka trzech suczek Kory (lat 16 mix), Arii  (lat 10 mix), Tori (1,5 roczna, border collie), z którymi trenuje rekreacyjnie nosework, maintrailing, fitness i elementy obedience. 

Pasjonatka jogi i wycieczek za miasto. 

Kwalifikacje zawodowe, odbyte kursy oraz warsztaty praktyczne (KLIKNIJ)

PL