Top Dog powstał w 2016 roku, to szkoła dla każdego, kto chciałby lepiej poznać i zrozumieć swojego psa. Pomagamy ludziom, budować pozytywną relację ze swoim pupilem, aby mogli się z nim komunikować w sposób jasny i czytelny dla psa a co za tym idzie lepiej motywować psiaki do działania. Ekipę trenerską Top Doga tworzymy we trójkę: Kasia, Karolina i Monika. Jesteśmy miłośniczkami psów oraz sportów kynologicznych, uczestniczyłyśmy w wielu seminariach z zakresu behawioru i kształtowania psich zachowań, motywacji psa do współpracy z przewodnikiem, psich sportów i prawidłowego rozwoju. W ciągu kilku lat pogłębiałyśmy swoją wiedzę na temat pracy z psami problemowymi i sportowymi ale ciekawość i fascynacja psami pcha nas stale na nowe kursy i szkolenia. Co najważniejsze jesteśmy przede wszystkim praktykami i podczas pracy z konkretnym psem dobieramy odpowiednie metody dla Twojego pupila, tak aby pies i właściciel byli zadowoleni. Stawiamy na skuteczność. Wybierając szkołę Top Dog masz pewność, że wskazówki treningowe są poparte wiedzą i doświadczeniem.

Kasia

Trener psów z zakresu posłuszeństwa, certyfikowany Instruktor Psiego Fitnessu (MEN), prowadzi szkolenia grupowe oraz indywidualne z zakresu posłuszeństwa (pies rodzinny / posłuszeństwo sportowe). Kursantka dra Igora Sołowiowa z zakresu akupunktury weterynaryjnej. Doskonale radzi sobie w terapii psich zachowań – nadpobudliwość i lękliwość. Jej pasją jest obedience, praca nad detalami i równowagą emocjonalną, balansem między pobudzeniem w pracy, a spokojem w życiu codziennym. Szkoleniem psów zajmuje się od momentu rozpoczęcia współpracy z Fundacją Fioletowy Pies, jako dom tymczasowy. Obecnie wspiera Fundację podczas akcji charytatywnych oraz jako wsparcie przy adopcji psów z problemami behawioralnymi. Z adoptowaną Moreną trenuje dogfitness, oraz nosework a z Tenri i Pepper rasy border collie obedience, frisbee i pasterstwo.

Kasia prywatnie jest fanką filmów Quentina Tarantino i skandynawskich kryminałów.

Karolina

Absolwentka kursu trenerskiego i behawiorysty zoopsychologa w szkole Wesoła Łapka (MEN), uczestniczka wielu seminariów dotyczących modyfikacji psich zachowań, pracy z psami problemowymi, seminariów sportowych (obedience, frisbee, nosework). Pracuje nad eliminacją niepożądanych zachowań i ich korygowaniem – agresja, lęk lub nadmierna pobudliwość. Dla każdego psa dobiera inne metody motywacyjne aby uzyskać jak najlepsze efekty. Korzysta z nowoczesnych metod szkoleniowych, szukając najlepszego rozwiązania danego przypadku. Ze swoimi psami: adoptowaną Santi trenuje nosework, z border collie Soleil i Stevenem obedience, firsbee oraz pasterstwo. „Dziewczyny” i Steven są oddane pracy, każdy trening to nowe doświadczenie i świetna zabawa. Z każdej aktywności czerpie inspiracje do tworzenia i modyfikowania ćwiczeń dla swoich kursantów.

Karolina, jak nie jest pochłonięta pracą, robi piękne zdjęcia i śmieje się z ulubionych skeczy Monty Pythona.

Monika

Absolwentka kursu trenerskiego i behawiorysty zoopsychologa w szkole Wesoła Łapka (MEN), uczestniczka wielu seminariów i wykładów dotyczących sportów kynologicznych. Jej zainteresowanie psim behawiorem rozpoczęło się, kiedy w jej życiu pojawiła się niesforna nowofunlandka Tosia. Monika szczególną wagę przywiązuje do tworzenia prawidłowiej relacji z psem, opartej na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Komunikacja psa z przewodnikiem i prawidłowe odczytywanie „psiego języka”, to coś w czym jest na prawdę dobra, dlatego w naszej szkole prowadzi m.in. zajęcia z komunikacji i socjalizacji. Ze swoimi psami: Tosią i optymistycznym, adoptowanym Gutkiem trenuje obedience, nosework i frisbee. Rozpoczęła przygodę z Remusem rasy border collie, który poznaje obedience.

Monika na codzień identyfikuje się z Gryfonami i piecze najlepsze ciasta pod słońcem.