Psie przedszkole

Podczas szkolenia dowiesz się jak nauczyć psa:

  • podstawowych komend: siad, leżeć, skupienie uwagi na właścicielu
  • zabawy z psem stymulującej prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny
  • budowania więzi z psem
  • chodzenia na smyczy i podążania za właścicielem
  • poznawanie i oswajanie z różnymi przedmiotami, ludźmi i zabiegami pielęgnacyjnymi 

Aby Twój pies nie bał się miejskiego zgiełku pracujemy także w miejskich rozproszeniach, aby oswajać malucha z nowymi dźwiękami i otoczeniem.

Spacery socjalizacyjne

Spacery treningowo - socjalizacyjne to doskonałe uzupełnienie treningów podczas konsultacji behawioralnych. Podczas takich spacerów psy uczą się jak pracować przy innych psach, rezygnować z rozproszeń, czekać na swoją kolej. Podczas tych spotkań najważniejszą rolę odgrywają emocje psa, a nie wykute na blachę posłuszeństwo. Ważne dla nas jest nauczyć was zarządzania psem, jego przestrzenią, nauczenie sygnałów, które doprowadzą do tego, że w porę zapewnicie psu komfortową odległość od bodźca. 

Treningi indywidualne

Indywidualne treningi dostosowane do potrzeb kursanta oraz do poziomu wyszkolenia psa. Czym jest dla nas posłuszeństwo na co dzień? Nie jest to bezwarunkowe wykonywanie komend, siad, waruj, równaj, to budowanie relacji z psem, odpowiadanie na jego potrzeby emocjonalne. Budowanie zgranego zespołu w życiu codziennym.

Indywidualne treningi skierowane są do psów w każdym wieku, ponieważ plan treningowy dostosujemy do twojego psa. 

Trening medyczny

ON-LINE

Zapraszamy na kurs, który pomoże waszym psom dzielnie przystępować do zabiegów pielęgnacyjnych i medycznych. Jest skierowany do tych osób, które chcą się dowiedzieć w jaki sposób budować u psa akceptację podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i medycznych.

Julia Stankiewicz

Trenerka psów z zakresu posłuszeństwa, absolwentka kursu behawiorysty zoopsychologa w szkole Silva Lupus (MEN). Na co dzień prowadzi treningi indywidualne i grupowe, konsultacje behawioralne oraz spacery socjalizacyjne. Uczestniczka licznych seminariów dotyczących psiej komunikacji, kursów oraz wykładów dotyczących rozwiązywania problemów behawioralnych. Uczestniczy również w warsztatach sportowych m.in. frisbee, obedience, mantrailing. 

Przewodniczka trzech suczek Kory (lat 16 mix), Arii  (lat 10 mix), Tori (1,5 roczna, border collie), z którymi trenuje rekreacyjnie nosework, maintrailing, fitness i elementy obedience. 

Pasjonatka jogi i wycieczek za miasto. 

Kontakt:t. 605 622 815 julia@topdogszkola.pl

Kontakt telefoniczny, od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00 - 16:00