Posłuszeństwo codzienne

Indywidualne treningi dostosowane do potrzeb kursanta oraz do poziomu wyszkolenia psa. Czym jest dla nas posłuszeństwo na co dzień? Nie jest to bezwarunkowe wykonywanie komend, siad, waruj, równaj, to budowanie relacji z psem, odpowiadanie na jego potrzeby emocjonalne. Budowanie zgranego zespołu w życiu codziennym.

Indywidualne treningi skierowane są do psów w każdym wieku, ponieważ plan treningowy dostosujemy do twojego psa.

Czego możemy cię nauczyć:

• prawidłowej komunikacji z psem
  • sygnałów w pracy z psem i tego jak z nich korzystać
  • budowania motywacji do współpracy

Jaka tematyka obejmuje posłuszeństwo na co dzień:

• chodzenie na luźnej smyczy
  • przywołanie / odwołanie
  • chodzenie przy nodze
  • nauka rezygnacji - środowisko, psy, ludzie
  • odpoczywanie - nauka spokojnego czekania
  • trening klatkowy
  • socjalizacja szczeniąt, nauka czystości, pierwsze kroki ze szczeniakiem w domu

Jeśli nie wymieniliśmy zagadnienia, które cię interesuje skontaktuj się z nami, dobierzemy odpowiedni program szkolenia dla twojego psa.

Zapraszamy do zapisów

Monika Berliniec, t. 534049360, monika@topdogszkola.pl

Karolina Sobolewska, t. 602723706, karolina@topdogszkola.pl

Katarzyna Brzezińska, t. 664 773 173, kasia@topdogszkola.pl